Kim Aramış Turkcell Nasıl Kullanılır?
Telefonunuzda tanımadığınız numaralar görüyorsanız ve kim aramış diye merak ediyorsanız Turkcell Bilinmeyen Numaralar Servisi size yardımcı olacaktır. Bu servis sayesinde bilinmeyen numaraların kime ait olduğunu öğrenebileceğiniz gibi eğer rehbere kayıtlı ise merak ettiğiniz kişinin telefon numarasını da öğrenebilirsiniz.

Turkcell Bilinmeyen Numaralar Servisi Nasıl Kullanılır?

Merak ettiğiniz Turkcell numarasını yazıp 7777’ye göndermek, Turkcell Online İşlemler’de Bilgi Sorgulama menüsünden Bilinmeyen No’yu seçmek, 11832’yi aramak yoluyla merak ettiğiniz numara veya ad sorgulamalarını yapabilirsiniz.

Turkcell Bilinmeyen Numaralar Ücretlendirme

7777’ye gönderdiğiniz her bir mesaj için sorgu başına KDV ve ÖİV dahil 1,49 TL ile, Turkcell hatlı cep telefonunuzdan 11832'ye yapacağınız her arama için dakika başına KDV ve ÖİV dahil 1,25 TL ile, diğer mobil operatörlerden veya sabit hattan 11832'ye yapacağınız her arama için operatörün kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Turkcell Bilinmeyen Numaralar Nasıl İptal Edilir?

Bu hizmet herhangi bir üyelik gerektirmediği için iptal edilebilen bir servis değildir.

Turkcell Bilinmeyen Numaralar Servisi Detaylar

Bu servis ile sadece Turkcell Rehber’de kayıtlı kişileri ve numaralarını sorgulayabilirsiniz. Numaranızı, Turkcell Rehber'e kaydetmek için REHBER AKTİF yazıp 2222'ye mesaj atmanız gerekir. Rehbere kayıt durumunuzu öğrenmek için REHBER yazıp 2222'ye mesaj atmanız gerekir. Numaranızı Turkcell Rehber'den çıkarmak için, REHBER IPTAL yazıp 2222'ye mesaj atmanız gerekir.