0537 884 16 99

0537 884 16 99 numaralı telefondan arandınız, çaldırıldınız ya da mesaj aldınız mı? Sizi kimin aradığı ve neden arandığınız ile ilgili bilgi ve şikayetlerinizi paylaşın.

oktay
28/06/2015
arkadaşlar bu yalancılara sakın inamayın.bende sizler gibi 110 tl ödedim fakat iki senedir bekliyorum.bir sürü bahane üretti beyefendi şimdide yasa değiştiğini yeniden dosya açılması gerektiğini söylüyor.allah belasını versin
Arayan:

Paranızı vermez
07/07/2015
Av. Yldırım Yeter bugüne kadar kimseye tahsil ettiği paradan ödememiş, herkesi oyalıyor. banka dosya paralarını icradan tahsil ettiği halde almadım deyip yalan söylüyor. Çok sıkıştıran olursa dava temyizde deyip müvekkili kandırıyor. Vekalet verenler icra dairelerinde sorgulaması yapsınlar ve kendi adlarına tahsilat yaptıysa bunu istesinler. Bu kişi hakkında baroya suç duyurusunda bulunsunlar. Çünkü bu adam müvekillerinin parasın kesinlikle vermeyip avukatlıktan atılmayı dahi göze almış.
Arayan: yıldırım yeter

Müvekkilini kandıran adam
10/07/2015
Yıldırım Yeter arkadaşımın banka dosya parasını icradan tahsil ettiği halde almadım diyor. İcra dairesinden sorgulanınca ortaya çıktı. Buna rağmen parayı ödemeye yanaşmıyor. Baroya şikayet duyurusunda bulunuldu. 150 tl şikayet harcı yatırıldı. Araştırma sonucu zimmetine para geçirme suçundan ağır cezada yargılanacak. Baro incelemesi sonucu savcılığa suç duyurunda bulunacak. Davası sonuçlanan kişiler varsa bu avukatı azil etsinler ve icralarını başka avukatlara yaptırsınlar.
Arayan: Yıldırım Yeter

Bende kandırıldım
27/08/2015
Av.Yıldırım Yeter e vekalet verdim. Adıma dava açtı. Fakat aldığı paraları vermiyor. Telefonlarıma çıkmıyor. Yerinide değiştirmiş. Bende dolandırıldım. Nasıl avukat bu adam. Tam bir üçkağıtçı. Herkesin parasını alıyor amma kimseye vermiyor. Savcılara suç duyurumdur. Baro bu adamı görevinden almalı. Dolandırdığı paralar kaç tirilyon oldu. 1 kişiden 1000 lira alsa. ikin tane dosyam var demişti. 2 tirilyon parayı tokatladı bu adam. Hırsız avukat hukukçu olunca kanunun açığını biliyor. Allahından bu
Arayan: Av Yıldırım Yeter

Nilüfer ÇEVİK
27/10/2015
Ben de avukat Yıldırım beye vekalet gönderdim kredi dosya masrafını bugün(geç de olsa) gönderdi öğleden sonraları arıyorum her aradığımda kendisi ile görüşüyorum(5324318494)Gelişmeleri E devletten takip edin.Kesinlikle gönlünüz rahat olsun.
Arayan:

Sahtekarın önde gideni
29/10/2015
YıldırımYeter bankaya yatırdığım dosya masrafını 5 ay önce aldığı halde hala ödemeye yanaşmıyor. Tahsil ettiği bedeli dosya temyizde deyip ödemiyor.Kendini baroya ve savcılığa şikayet ettik. 1 yıla kadar meslekten atılacak. Yukarıdaki Nilüfer Çevik gibi paramı aldım diyenler kendi çalışan elemanlarının yazdığı sahte yazılar. Hakkında baroya 85 şikayet var.
Arayan: Av Yıldırım yeter

Yıldırım yeter tam bir dolandırıcı
11/01/2017
Avukatlık mesleğinin yüz karası Yıldırım Yeter 2.500 kişiden aldığı vekalet ile açtığı davalardan müvekkillerine ait hiç kimseye ödeme yapmamıştır. Tahsil ettiği paraları inkar etmektedir. Davadan kazanılıp bankalardan icra yolu ile tahsil edilen paralar Yıldırım Yeter tarafından zimmetine geçirilmiştir. Hakkındaki şikayetler çoğalmış ve hakkında baro tarafından soruştırma açılmıştır. Ayrıca zimmet suçundan ağır ceza mahkemesinde yargılanacaktır. Mağdurlar hemen baro ve savcılıklara başvursun.
Arayan: yıldırım yeter

Baroya başvurun
24/04/2017
Bir arkadaşım İstanbul Barosuna bunu şikayet ettiği için, barodaki disiplin soruşması sonucu aldığı parayı ödemeye razı oldu. Aksi takdirde kesinlikle vermiyor. Sizde baroya 150 tl yatırıp soruşturma açtırınki paranızı alın, yoksa hiç para alamazsınız. Sadece buradan beddua etmekle hak ettiğiniz para gelmez. Bu avukat tam bir dolandırıcı, sahtekarın önde gideni. Hatta üste para isterse vermez.
Arayan: yıldırım yeter

Ceza almaya başladı
12/06/2017
Avukat Yıldırım Yeter tahsil ettiği paraları müvekillerine vermediği için boroya birçok şikayet yapıldı. Baro paraları iade etmediği için bu avukata cezalar vermeye başladı. Yakında mesleğimden olacak. Bir önce sizde baroya ve savcılığa suç duyurusunda bulunun.
Arayan: ceza almaya başladı

Sayfalar : 1 12 13 14 15 16 17 18

0537 884 16 99 hakkında bilgi gönder:
Sayfada görüneceği haliyle isminiz.
Sizi aramış olan firma.

05 ile başlayan diğer numaralar.