0532 111 11 82

0532 111 11 82 numaralı telefondan arandınız, çaldırıldınız ya da mesaj aldınız mı? Sizi kimin aradığı ve neden arandığınız ile ilgili bilgi ve şikayetlerinizi paylaşın.

meto
26/12/2012
TÜRKİYE asistanlık hizmetlerinden arıyoruz dediler. (konuşan biraz dangoz gibiydi).Uzun yıllardır TURKCELL müşterisi olduğunuz için bu hizmeti alacaksınız çilingir hizmetleri ambulans hizmetleri vb birşeyler diyerek adres teyiti yaparken sen gerçekten ne için aradın beni diye sorunca elemana , telefonu suratıma kapattı sahtekar.Numara bilişim tek diye bir firmanın.Para tuzağı kendileri dikkat edelim.
Arayan: Türkiye Assist

Recep
29/12/2012
05321111182 numaralı telefon insanlardan para sızdırmak için kullanılan bir hat.Türkiye Asistanlık Hizmetleri diye bir kurum-kuruluş da yok zaten.Aman dikkat...
Arayan: Türkiye Asistanlık Hizmetleri(Böyle diyorlar.)

Ali
08/02/2013
TÜRKİYE asis.hiz.den arıyom dedi.Adımı soy adımı,hangi banka ile çalış.mı söyledi.Chek-up çilin.hiz.amb.hiz.vb birşeyler diyerek eski adresimi okuyup adres teyiti yaptı.Krd.kart.cinsini sordu(visa, master)şifre falan istemiyorum dedi kart numarasının ilk 6 rakamı hariç diğer rakamlarını istedi.Hemen telefonu kapattım.Kart limitini düşürdüm.Tel.numaranın rehberde kaydı olmadığı bildirildi.Arka fondan bayan sesleri geliyordu sanki bir bürodan aranıyor havası veriliyordu. İyi laf yapan birisidi
Arayan:

Alper
15/02/2013
illaki insanları dolandırıyor ki bu kadar kişiyi arıyor bu adam,ya tutarsa misali
Arayan:

Ramazan
20/02/2013
Türkiye Asistanlık Şirketinden arıdığını Uzun yıllar Türkcell kullanıcı olduğum için aradığını ve Türkcel in cilingir, sağlık, asistanlık hizmetleri için hediyesi olduğunu ve hangi bankayla çalıştığımı sordu, garanti deyince de kartın master mı visa olduğunu sordu ve son 6 hanesinin isim teyidi için gerekli olduğunu söyledi. Bende kartlarımın internet ve telefon işlemlerine kapalı olduğunu söyleyince işlem yapamayacağını söyledi ve telefonu kapattı..
Arayan: Turkiye Asistan

ahmet
14/03/2013
Türkiye asistanlık şirketinden aradığını söyleyen düzgün konuşan biri işte uzun yıllardı türkcell kullanıcısı olduğum için 200 tl türkcell konuşma dakikası , check-up , çilingir hizmeti kazandığımı söyledi. neyse hangi banka ile çalıştığımı sordu attım bir tane akabinde kartın visa mı mastermı olduğunu ve sonunda can alıcı soru kartın son 6 hanesi zaten başı standart ülke - banka gibi bilgiler son 6 hanesi ise sizi tanımlıyor.. dedim başka dolandırıcak bulamadınız galiba hönk dedi kapattı ..
Arayan: Türkiye asistanlık şirketi

Kadir Yakan
14/03/2013
Zaten kredi kartlarındaki ilk rakamlar banka kodu ve visa veya master olmalarıyla ilgili sabir numaralar. Son 6 rakamı kişiye özel üretiliyor ve banka tarafından biliniyor o yüzden sizin hangi bankaya ve hanfi kredi kartına(Visa-Master) sahip olduğunuzu bildiklerinden son 6 rakamını öğrenmek düşüyor.
Arayan:

Kadir Yakan
14/03/2013
Zaten kredi kartlarındaki ilk rakamlar banka kodu ve visa veya master olmalarıyla ilgili sabir numaralar. Son 6 rakamı kişiye özel üretiliyor ve banka tarafından biliniyor o yüzden sizin hangi bankaya ve hanfi kredi kartına(Visa-Master) sahip olduğunuzu bildiklerinden son 6 rakamını öğrenmek düşüyor.
Arayan: Turkiye Asistan

ismail
01/04/2013
beni de aradılar ( büyük bir ihtimalle ses tonumdan) bunun dolandırılacak bir şeyi yok diyip yüzüme kapattılar.
Arayan: bilinmiyor

SAVAŞ
11/04/2013
BENİDE ARADILAR KREDİ KARTIMIN İLK 6 HANESİNİ KAPATIP DİĞERLERİNİ İSTEDİ SON KULLANMA TARİHİMLE BERABER BAŞKA ŞEYLERDE İSTEDİ. BENDE KAPATTIM. ALDIĞI BİLGİLERLE BİŞEY YAPABİLİRLERMİ
Arayan: TÜRKCEL ASİSTANLIK HİZ.

Sayfalar : 1 2 3 4 5

0532 111 11 82 hakkında bilgi gönder:
Sayfada görüneceği haliyle isminiz.
Sizi aramış olan firma.

05 ile başlayan diğer numaralar.